Број на оглас: 3631612
Објавен на: 10.07.2020, 13:00
1 / 7

Oglas!!! mercedes c klasa

3.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c klasa fegistriran dva para bandasi dva para gumi