Број на оглас: 3631604
Објавен на: 09.07.2020, 20:04
1 / 3

VELOSIPED CROSS SHAMPION 18 brzini

5.000 МКД Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VELOSIPED CROSS SHAMPION 18 BRZINI
SO KILOMETRAZA. MNOGU ZDRAV VELOSIPED CVRST SO BAGAZNIK, SHUMANO BRZINI.ODLICEN !!!
mail:kavadarci666@yahoo.com
tel:070787848