Број на оглас: 3631387
Објавен на: 02.07.2020, 14:41
1 / 3

Kuka

24.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
105 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
314 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1981
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Naselba Timjanik

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo naselba timjanik (Negotino) vo odlicna sostojba dvor od 314m2 i kuka 105m2 so site dokumenti i plateni site davacki. 24000 evra cenata ne e fiksna kukata moze da se vide vo sekoe vreme.telefoni za kontakt 076/976-670 i 076/460-149