Број на оглас: 3631273
Објавен на: 08.08.2020, 09:01
1 / 3

Presa za lageri

200 € Цената не е фиксна 210 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Вид на оглас: Се продава


Presa za vagjanje i montiranje na lageri. Pogodna za mehanicharski rabotilnici i drugi servisi. 10 tonska.