Број на оглас: 3631214
Објавен на: 08.07.2020, 10:58
1 / 1

OTKUP NA MALINA

По Договор

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се бара


Vrsime otkup na malina, moze sveza i zamrznata rolend.
Ponudete kolicini od 500 kg pa nagore.