Број на оглас: 3631154
Објавен на: 01.07.2020, 00:32
1 / 3

Tafe 2010

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tafe traktor bes kabina 2010
Godina ekstra tip dobar trktor
Po hitno ima moi prevos tam nosene
Tura
Kontak
072 780 185
070 522 986