Број на оглас: 3631117
Објавен на: 02.07.2020, 08:54
1 / 1

Polovni Delovi za FIAT PANDA 1.2 Model 2008

100 МКД
Марка:
Fiat
Модел:
Fiat Panda
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување
Auto Parts
Гази Баба, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet Polovni Delovi za FIAT PANDA 1.2 Benzin.
Site delovi se vo odlicna sostojba!!
Povelete!!