Број на оглас: 3631115
Објавен на: 04.07.2020, 07:12
1 / 1

Polovni delovi za SEAT LEON 2.0TDI 140ks

100 МКД
Марка:
Seat
Модел:
Leon 2.0TDI 140ks
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување
Auto Parts
Гази Баба, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet polovni delovi za Seat Leon 2.0TDI 140ks 2008god. Site delovi se vo odlicna sostojba!!
Povelete!!