Број на оглас: 3631110
Објавен на: 18.01.2021, 09:51
1 / 3

Polovni delovi za Punto EVO 1.3JTD Euro5 2016!!

100 МКД
Марка:
Fiat
Модел:
Punto EVO 1.3JTD Euro5
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување
Auto Parts
Гази Баба, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komplet polovni delovi za Punto Evo 1.3JTD Euro5, Model 2016!! Site delovi se vo odlicna sostojba!!
Motorot ima pominato samo 40.000km!!
Povelete!