Број на оглас: 3630967
Објавен на: 03.07.2020, 16:41
1 / 2

Majstori za Masinski Malter so BG pasosi vo CH

20 €
Категорија:
Градежништво, Архитектура
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бараат мајстори за машински малтер во Швајцарија 🇨🇭 со БГ пасоши
Најдобри услови во ЕУ

За повеќе инфо на вибер 070/221-882