Број на оглас: 3630816
Објавен на: 12.07.2020, 08:49
1 / 10

CITROEN C3 EXCLUSIVE

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c3 1.4 16v uvezen od svajcarija plateni site davacki do registracija.
Poseduva naivisoko nivo na oprema
EXCLUSIVE
KLIMATRONIK - RABOTI PERFEKTNO
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
BOARD KOMPIJUTER
MAGLENKI
ABS
TEMPOMAT
FABRICKO RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
AIRBAG X 4
2 KLUCA
I DR.