Број на оглас: 3630767
Објавен на: 01.07.2020, 20:17
1 / 9

GERBER BG SO FUTROLA

600 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


NOZ NA PREKLOP GERBER BEAR GRYLLS SO TVRDA FUTROLA, ODLICNO SE VKLOPUVA NA POJAS.
Tel 075 248 405
Tel 075 248 405
Tel 075 248 405