Број на оглас: 3630681
Објавен на: 25.06.2020, 16:56
1 / 5

Opel astra 1.7TD “Za Delovi”

88 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.7Td 60kw
Samo na delovi