Број на оглас: 3630528
Објавен на: 13.07.2020, 08:50
1 / 7

Се продава

800 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава моторче,многу зачувано и малку користено.