Број на оглас: 3630408
Објавен на: 01.07.2020, 14:48
1 / 10

Yugo Tempo 1.1

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
Друг модел
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Југо темпо 1.1 1999 година не регистрирано. Купено од салон,прв сопственик поминати 11.000 км!! Колата е гражирана,нема никаква корозија!!