Број на оглас: 3630375
Објавен на: 25.06.2020, 12:35
1 / 4

Половни гуми Doulop

3.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
195
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Doulop Зимски Гуми
4 бројки зачувани
1 парче 1000 денари
071 305 989
Праќаме и по карго