Број на оглас: 3630370
Објавен на: 24.02.2021, 00:44
1 / 4

odlicno zacuvan 26"

4.500 МКД Цената не е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Детски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


potpolno ispraven so novi gumi