Број на оглас: 3630190
Објавен на: 24.08.2020, 17:23
1 / 2

Samsung s8 plus kompleten so osteten lcd za delovi

2.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
S8 plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam samsung s8plus blec so osteten displej ne pali