Број на оглас: 3630158
Објавен на: 22.09.2020, 08:53
1 / 5

Plac Trebovlje, Blizansko 970 metri nadmorska visina

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
905 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Lokacija na 970 metri nadmorska visina so borova shuma i paprat nad ezeroto Kozjak
Ogradeno e so imoten list i kvadratura od 905 m2.
Cena po dogovor