Број на оглас: 3629974
Објавен на: 23.04.2021, 09:35
1 / 11

гуми 225-45-17 летни

1 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
45
Дијаметар:
17
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

isporaka so kargo za 1 raboten den

perfektna guma CACHLAND se proizveduva vo kina so angliska licenca


155-70-13 1500
175-65-14 1500
195-65-15 2000
205-55-16 2200
225-45-17 2500
225-40-18 3000 ...
gumi
GUMI