Број на оглас: 3629870
Објавен на: 28.02.2021, 06:08
1 / 4

Bandazi 16

15.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
9J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se super so novi gumi m+s balansirani se ok tel 075287915