Број на оглас: 3629795
Објавен на: 23.02.2021, 23:52
1 / 3

Половен намештај добро зачуван

1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


Продавам:
1. Три кревети со душек
2. Два лежаи клик-клак од Симпо
3. Кујна

За подетални информации јавете се на тел. 070 323 233