Број на оглас: 3629794
Објавен на: 13.07.2020, 06:41
1 / 9

Originalni bandazi so novi gumi

270 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se pravi so novi gumi moze I odelno samo bandazi bez zameni gumite se novi vozeni se 3000 kilometri 070214128 moze I samo bandazi 100 evra komplett 270 evra