Број на оглас: 3629783
Објавен на: 02.07.2020, 13:00
1 / 4

MINI ONE 1.4

7.500 €
Марка:
Mini
Модел:
ONE
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава "MINI ONE" во беспрекорна состојба, 1.4 бензин 2010 година 95КС со поминати 40.000 км купен од M Kaр.
Редовно сервисиран во М Кар со уредна сервисна книшка.

ОПРЕМА
- Start/Stop Engine Function
- ABS
- Driver's airbag
- Side and passengers airbags
- Radio Boost CD
- Central locking
- Electric windows
- Ambient lights
- Air conditioning
- Electric side mirrors
- Automatic traction control
- ESP
- Fog lights
- Rain sensor
- Immobilizer electronic
- Leather Steering Wheel
- 15" Alloy wheels