Број на оглас: 3629758
Објавен на: 09.07.2020, 13:00
1 / 2

Iphone 6s 16gb Neverlock

7.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Iphone 6s
Боја:
Roségold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
12 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba nogu dobro zacuvan so nego odi originalen apple polnac za poveke info javete se ja 077 989 683.CENATA NE E FIKSNA!!!