Број на оглас: 3629749
Објавен на: 09.07.2020, 16:46
1 / 1

Kupuvam niva

1 € 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Se bara da se kupi niva od 1000m2 vo atarot na Sacevo,ili Svidovica,Bansko,Gabrovo.Niva pogodna za ovosen nasad.
Zainteresiranite moze da se javat na tel.070385289 lice za kontakt
Jagoda