Број на оглас: 3629741
Објавен на: 03.07.2020, 19:23
1 / 6

Rampa.i sanduk.furgon

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam.od kamion..Tampa hidraulicna I sanduk furgon..so dimenzii.dolzina.6.10. sirina.2.55.visuna 2.60 za povece information na tel.
078.845.983. 070.522.689