Број на оглас: 3629740
Објавен на: 09.07.2020, 13:00
1 / 3

Nudime dispecerski/transportni uslugi

1 €
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Англиски
Компјутерски вештини :
Многу добро

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


EnRoute Transport i Spedicija nudi transportni/dispecerski uslugi.
Nudime utovari / dispecerski uslugi niz cela evropa.
Turi od prva raka (imame dogovori so stalni klienti)
Posreduvame dizel karticki, karticki za patarini i aparatcinja. Povratok na DDV, akciza.
-
Mesecna realizacija na turi, prihod/rashod.
-
Prosecna cena 1.20eur/km (10.000km)
Poveke info na tel ili email.

Потврден огласувач
 ENROUTE (претпријатие)