Број на оглас: 3629686
Објавен на: 30.06.2020, 11:32
1 / 11

SE PRODAVAAT GUMI I BANDASI 13-14-15

500 €
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
175
Висина:
60
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT GUMI I BANDASI
REZERVNI GUMI 15 KI I DR..
13...
14...
15...
16...
POVEKE INFO NA 078-387-379