Број на оглас: 3629463
Објавен на: 05.08.2020, 07:34
1 / 2

Ropotvo na glaven pat

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1790 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac so stara kuka vo s.Ropotovo sproti novoto uciliste
tel.za kontakt 070 387 784

Потврден огласувач
 Dimont Konstrukcii (претпријатие)