Број на оглас: 3629422
Објавен на: 11.07.2020, 13:25
1 / 10

Aluminski velosiped ••Totem•• kako NOV!!!

15.000 МКД Цената е фиксна 15.500 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Aluminski velosiped Totem vo odlicna sostojba kako nov
Velosipedot e kupen od sweden NOV
Na velosipedot staveni se novi gumi slikan e so starite.
Cena:15.000 denari