Број на оглас: 3629183
Објавен на: 23.08.2020, 17:31
1 / 3

Dell Latitude E4200 12.1'

6.000 МКД Цената е фиксна
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
100 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
11 - 12 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Ni-Com Trejd
Користен лаптоп
Intel core 2 duo
Ram 3gb
120gb SSD
Intel hd graphics
Link: http://nikomtrade.com/produkt.aspx?id=336