Број на оглас: 3629140
Објавен на: 27.09.2020, 16:43
1 / 1

karburator (polu monopoint)

900 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
tempra 1.6
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delot e ispraven bez nikakvi nedostatoci.Imam dve parcinja.