Број на оглас: 3629135
Објавен на: 27.09.2020, 16:43
1 / 1

pumpa za gorivo

1.800 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
tempra 1.6
Tип на делови:
Гориво / пумпа

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e nova nekoristena. Pravi pritisok 1.1 bar.(za monopoint).