Број на оглас: 3629130
Објавен на: 19.09.2020, 10:33
1 / 2

ler motorce

600 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
tempra 1.6
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Imam dve motorcinja ispravni (ednoto e novo nekoristeno).