Број на оглас: 3629002
Објавен на: 09.08.2020, 10:02
1 / 9

Se izdava sprat od kuca i ducan polovno

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1
Година на реновирање:
1
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
A

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se izdava sprat od kuca so dvor i ducan samo za podolg period
Kontakt
071397041
071397041
071397041