Број на оглас: 3628753
Објавен на: 12.07.2020, 15:14
1 / 7

Тркала за Роад бајк

6.000 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алуминиумски тркала, стандардна големина за роад бајк 28" (инчи). Предното тркало е DT Swiss Axis, Задно тркало Mavic CXP22. Тркалата се во одлична состојба, исто и осовините и површината за кочење. Компатибилни се со 8-ка, 9-ка, 10-ка и 11-ка касета.