Број на оглас: 3628649
Објавен на: 21.09.2020, 17:33
1 / 8

alfaromeo 147 2009god

2.000 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2008godina ekstra socuvana bez nikakvi mani se raboti elektronika na site vrati ekstra ozvucenje so zadni zvucnici 175 vati poise info na brojot ...