Број на оглас: 3628612
Објавен на: 02.07.2020, 07:55
1 / 4

Graficka Asus i 2 procesori AMD

1.400 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavaat sl.delovi
Graficka Amd Asus x1650 pci-e

Dva procesori Amd Am2 , 5000+
64 bit x 2

Delovite se 100% ispravni ,
Se prodavaat radi nadgradba

Delovite se prodavaat od Prilep
Moze dostava po Kargo !
Kargoto e 120denari
I nosi do doma do kaj vas

Tale Prilep
077 582 500