Број на оглас: 3628456
Објавен на: 10.07.2020, 17:00

Se prodava plac vo Berovo

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1440 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac vo berovo na super lokacija vednas do motel Bistra na samiot pat, od patot vednas se vleguva vo placot. Moze i da se deli.
So imoten list.
Kontakt:
075334683 (Viber).
+4915221351214 (Viber).
Cena po dogovor.