Број на оглас: 3628327
Објавен на: 06.07.2020, 17:38
1 / 11

Opel Vektra 2.0 dizel

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vektra registrirana i servisirana motor besprekoren karoseriski nema zabeleski ima klima elektrika na stakla komandi na volan 4 novi gumi za poveke inf na ovoj broj dzvonete 078-999-949