Број на оглас: 3627873
Објавен на: 23.06.2020, 07:44
1 / 11

BMW X5

15.500 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава BMW X5 со фул опрема, комплетно сервисиран за 2000 Евра во овластен сервис и со нови гуми. Возилото нема никаква забелешка и никакви вложувања за следните години.