Број на оглас: 3627826
Објавен на: 10.07.2020, 02:48
1 / 1

Garaga pod Hotel International

2.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
13 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Garaga pod Hotel International vednas do makpetrol benziska, biljanini izvori!
So Imoten list!
Moze da se vide vo sekoe vreme.