Број на оглас: 3627336
Објавен на: 05.07.2020, 19:44
1 / 9

Skoda Fabia

2.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vozilioto e vo ekstra vozna sostojba komplet servisirana registrirana pred 10 dena 1.2 benz so atestiran Plinski ured vnesen vo soobrakajna 2009g