Број на оглас: 3627240
Објавен на: 02.08.2020, 13:11
1 / 7

Philips cassete deck

690 МКД 700 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


Philips cassete deck
Potrebno e da se zamenat lastici
i da se ocisti
cena 700 den.