Број на оглас: 3627147
Објавен на: 22.06.2020, 13:39
1 / 9

SCANIA R440

11.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Scania R 440, 2008 godina, Euro 5, bez AD Blue, vo odlicna sostojba, na BG tablici. Kilometraza 930 000 km.