Број на оглас: 3626105
Објавен на: 03.08.2020, 12:46

Raftovi za butik

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Бутици и регистри

Вид на оглас: Се продава


Komplet oprama za butik raftovi,zakacalki inox,kukli polovinki,i celi komplet!
Info: 077873777