Број на оглас: 3625946
Објавен на: 10.07.2020, 15:43
1 / 4

Продавам микробранова печка МАX 700 WW

1.300 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Продавам микробранова печка МАX 700 WW комплетна во исправна состојба.
Цена 1300 денари.
Лице за контакт Боби тел 071337759