Број на оглас: 3625913
Објавен на: 15.04.2021, 20:35
1 / 2

Motokultivator imt 506 freza kultivator

299 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba ima tri brzini napred i rikvec so freza imt 506 tel 071 713 346