Број на оглас: 3625771
Објавен на: 30.06.2020, 23:42
1 / 12

Mercedes S320 Cdi

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes S320’Cdi
2007
Klimatronic
Kozha
Navi
Siber
Greaci na sedista
Tempomat
F1 Brzini
Novi Gumi
Moze zamena
📞078400635